مقاله

article

مقاله:بررسی سکون فناوری در بازار دزدگیر کشور

بررسی سکون فناوری در بازار دزدگیر کشوربررسی سکون فناوری در بازار دزدگیر کشور

با بررسی پیشینه ی بازار دزدگیر در داخل کشور به صورت مشخص به نوعی تکرار برخورد می کنیم. به نظر می رسد تفاوت چندانی در ساختار فیزیکی و کارایی این سامانه ها، در طول یک بازه ی مشخص زمانی به نسبت سایر اقلام امنیتی همانند دوربین نظارت تصویری، به وجود نیامده باشد.

مقاله:علت گسترش فناوری H.265در بین دستگاه های ضبط و لزوم استفاده از این قابلیت:

علت گسترش فناوری H.265در بین دستگاه های ضبط و لزوم استفاده از این قابلیت:علت گسترش فناوری H.265در بین دستگاه های ضبط و لزوم استفاده از این قابلیت:
با گذار از مرحله ی رزولوشن2 و3 مگاپیکسل و ورود به دوران 5 مگاپیکسل و رایج شدن رزولوشن 4K به صورت عمومی مهم ترین نکته امکان ضبط داده های پرحجم به دست آمده از دوربین هایی با این وضوح تصویر بالا خواهد بود. برای پاسخ گویی به این نیاز پروتکل های فشرده سازی ارتقاء پیدا کرد و شاهد ظهور پروتکل H.265 یا H,264+ بودیم.

مقاله: نکاتی که انتظار آن را در سال 2018 در حوزه ی دوربین نظارت تصویری داشته باشیم

نکاتی که انتظار آن را در سال 2018 در حوزه ی دوربین نظارت تصویری داشته باشیم:نکاتی که انتظار آن را در سال 2018 در حوزه ی دوربین نظارت تصویری داشته باشیم:
1.رشد فناوریهای هوش مصنوعی و یادگیری در زمینه دستگاه های ضبط به عنوان بخشی از فناوری پردازش تصویر حضور پررنگی در محصولات دوربین تحت شبکه خواهد داشت.

مقاله: فناوری Blockchains و ارتباط آن با سامانه های امنیتی

مقاله: فناوری Blockchains و ارتباط آن با سامانه های دوربین مداربسته توضیحی در خصوص فناوری Blockchain و ارتباط آن با سامانه های امنیتی:
غالب ما کمابیش با عناوینی چون واحد پول مجازی، Bitcoin یا مانند آن برخورده ایم.این پدیده های سایبری  نوظهور به واسطه تحولات در عرصه ی فناوری اطلاعات امکان تجلی یافته اند و فرزند عصر فناوری اطلاعات محسوب می شوند.

صفحه‌ها